Connect with us

ACTUALITATE

AȚI VĂZUT-O? Tânără de 30 de ani, căutată de familie. A dispărut și ea, și prietenul ei, în drum spre Mărgău

Publicat

disparuta1.jpg

Poliția municipiului Cluj-Napoca a fost sesizată prin apel 112, despre faptul că la data de 21 mai, în jurul orei 12.00, Beata Molnar, în vârstă de 30 de ani, din municipiul Târgu Mureș ar fi plecat de la locuința ei din Cluj-Napoca și de atunci nu se mai știe nimic despre ea.

Din informațiile polițiștilor, ea a plecat cu prietenului ei, un bărbat de 43 de ani din municipiul Arad, înspre comuna Mărgău, localitatea Răchițele, județul Cluj. Până în prezent cei doi nu au mai revenit.

Tânără căutată de familie: Ce semnalmente are

Tânăra are o înălțime de aproximativă 1.65 metri, 55 de kilograme, păr șaten de lungime medie, ochi albaștri, fața ovală.

Nu se cunoaște cu ce era îmbrăcată la momentul plecării.

Persoanele care pot furniza orice informaţii despre femeie sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit 112!

Citește mai mult pe Cluj24.ro

Comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *





Urmăriți Romania24.ro și pe Google News



Dacă ți-a plăcut articolul:


ACTUALITATE

FOTO&VIDEO: Bucuria Nașterii Domnului a fost și în Biserica „Sfântul Gheorghe” din municipiul Botoșani. Rareș Prisacariu, colind impresionant

Publicat

foto&video: bucuria nașterii domnului a fost și în biserica „sfântul

Publicitate

Credincioșii Parohiei „Sfântul Gheorghe” din municipiul Botoșani s-au unit în duh de rugăciune în prima zi de Crăciun, pentru a cinsti Nașterea Mântuitorului Iisus Hristos. Lăcașul de cult a fost împodobit nu doar prin straie și colinde, ci mai ales prin prezența numeroasă a celor veniți să trăiască bucuria sărbătorii „acasă”, în Biserică.

Sfânta Liturghie a fost oficiată în sobor de preotul paroh Dumitru Mateciuc, alături de...

Citește mai mult pe Botosani24.ro

Citește mai departe

ACTUALITATE

Șofer din Stăuceni, prins băut la volan în ziua de Crăciun. Dosar penal deschis de polițiști

Publicat

Șofer din stăuceni, prins băut la volan în ziua de

Publicitate

Un tânăr în vârstă de 33 de ani, din comuna Stăuceni, este cercetat penal după ce a fost depistat de polițiști conducând sub influența alcoolului, în prima zi de Crăciun.

Incidentul a avut loc la data de 25 decembrie 2025, când polițiștii din cadrul Biroului Rutier Botoșani au oprit pentru control un autoturism care se deplasa pe raza comunei Stăuceni.

În urma testării cu aparatul etilotest, rezultatul a indicat o valoare de 0,51 mg/l alcool pur...

Citește mai mult pe Botosani24.ro

Citește mai departe

ACTUALITATE

Urmările incendiului devastator de la Băiceni: Gospodărie distrusă, mașină făcută scrum și 100 de canari au murit în flăcări

Publicat

urmările incendiului devastator de la băiceni: gospodărie distrusă, mașină făcută

Publicitate

Incendiu devastator din această dimineață de la Curtești a lăsat în urmă pagube însemnate și o adevărată tragedie, în localitatea Băiceni. Flăcările au mistuit acoperișul unei locuințe, bunurile de la mansardă, o sumă de bani, dar și un garaj împreună cu autoturismul aflat în interior.

Potrivit informațiilor preliminare furnizate de ISU Botoșani, incendiul a afectat și parterul casei, unde mai multe bunuri au fost degradate din cauza...

Citește mai mult pe Botosani24.ro

Citește mai departe

ACTUALITATE

FOTO&VIDEO: Sărbătoarea colindelor și a tradițiilor, la Căminul Cultural din comuna Nicșeni

Publicat

foto&video: sărbătoarea colindelor și a tradițiilor, la căminul cultural din

Publicitate

Căminul Cultural din comuna Nicșeni a fost, zilele acestea, gazda unei serbări deosebite, un eveniment plin de emoție, credință și bucurie, care a adunat laolaltă copii, părinți, bunici și invitați din localitate, dar și câțiva micuți din satul Dorobanți. Evenimentul a demonstrat, încă o dată, că tradițiile și valorile creștine sunt vii și transmise cu drag din generație în generație.

Nu este prima dată când la Nicșeni se organizează...

Citește mai mult pe Botosani24.ro

Citește mai departe