ACTUALITATE
Cum a încercat un bărbat aflat la volanul unui autoturism să evite controlul polițiștilor rutieri din Sebeș
Un tânăr de 28 de ani, aflat la volanul unui autoturism, a încercat să evite un control al polițiștilor din Sebeș: la vederea lor a tras pe dreapta. A fost însă observat de oamenii legii, care au aflat și motivul: nu avea permis de conducere.
Reprezentanții IPJ Alba spun că polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș, în timp ce acționau pe raza localității Săsciori, au observat un autoturism al cărui conducător auto a oprit autoturismul, pe marginea carosabilului, pentru a evita controlul polițiștilor.
De la volanul autoturismului a coborât un...
Citește mai mult pe Alba24.ro
ACTUALITATE
FOTO&VIDEO: Bucuria Nașterii Domnului a fost și în Biserica „Sfântul Gheorghe” din municipiul Botoșani. Rareș Prisacariu, colind impresionant
Citește mai mult pe Botosani24.ro
ACTUALITATE
Șofer din Stăuceni, prins băut la volan în ziua de Crăciun. Dosar penal deschis de polițiști
Citește mai mult pe Botosani24.ro
