Dosarul crimei omului de afaceri din Sibiu, Adrian Kreiner, se va judeca la Tribunalul Alba. Care este motivul

Dosarul crimei omului de afaceri din Sibiu, Adrian Kreiner, se va judeca la Tribunalul Alba. Cei trei inculpați, Costi Cosmin Zuleam, Laurențiu Ghiță și Marian Cristian Minae, vor fi judecați de magistrații din Alba.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Dacă ți-a plăcut articolul:

EVENIMENT

FOTO. România pleacă acasă de la Euro2024. Pierde meciul cu Olanda, scor 3 la 0

Publicat

Echipa de fotbal a României părăsește Euro2024 în faza optimilor după ce a pierdut, marți, meciul cu Olanda cu scorul de 3-0.

Primul gol a fost marcat în prima repriză în minutul 20 de Gakpo, acesta marcând și în repriza a doya, dar golul a fost anulat pe motiv de ofsaid.

Al doilea gol a fost marcat de Malen în minutul 83, și tot el a marcat în prelungiri.

Meciul a avut loc pe Allianz Arena din Munchen.