ACTUALITATE
FOTO. Chirie la GARSONIERĂ în Cluj cu confort (și preț) mărit. E scumpă, deși n-are pat. Chiriașii se bat pe un alt APARTAMENT
O proprietară din Cluj-Napoca a făcut un anunț pe un grup de chirii ce a stârnit reacții negative în comentarii din cauza prețului.
„Închiriez, pentru nefumători, garsonieră pe strada Dâmboviței, cu confort mărit și garaj”, se arată în anunțul clujencei.
Imobilul se află la 5 minute de stația de autobuz, Lidl, Kaufland și Leroy Merlin, având o suprafață de 32 de metri pătrați.
Potrivit descrierii, garsoniera e compusă dintr-o cameră, o baie și o bucătărie, fiind la prima închiriere.
Citește mai mult pe Cluj24.ro
ACTUALITATE
Eroii tăcuți ai unei intervenții decisive: Jandarmii care au salvat o familie la Vatra Dornei
Citește mai mult pe Botosani24.ro
ACTUALITATE
Părintele Ioan Istrati denunță drama pensionarilor: „Nu mai vorbim de cazuri izolate, ci de un genocid sistematic”
Citește mai mult pe Botosani24.ro
