ACTUALITATE
FOTO: CSM Unirea Alba Iulia, locul 2 la Campionatul Regional Rugby R7’s U14
![1 2 e1669492107580 1000x540.jpg](https://romania24.ro/wp-content/uploads/2022/11/1-2-e1669492107580-1000x540.jpg)
Etapa disputată sâmbătă, la Oarda de Jos, în cadrul Campionatului Regional U14 R7’S, aduce pentru echipa de rugby CSM Unirea Alba Iulia locul al doilea.
„Felicităm toate echipele participante, mai ales echipa Rugby Cluj Florești Dechathlon, în fața căreia a trebuit să ne recunoaștem învinși în finala pentru locurile 1-2”, au transmis reprezentanții CSM Unirea Alba Iulia.
Grupa 1: CSM UNIREA ALBA IULIA (câștigătoarea grupei), RC Arieșul Mihai Viteazul, CSȘ Bega Timișoara.
Grupa 2: Rugby Club Juniorul Florești Dechathlon (câștigătoarea grupei),…
Citește mai mult pe Alba24.ro