ACTUALITATE
FOTO. Înghețată pentru seniorii și copiii singuri. Campania ”Fii bun și sufletist” la Cluj
Un bărbat crescut la casa de copii, Remus Ovidiu Rostaș, a lansat, miercuri, campania ”Fii bun și sufletist” și a dăruit înghețată copiilor unui centru de plasament din Cluj-Napoca și vârstnicilor de la Casa Theodora.
”Am venit cu o idee foarte frumoasă, de câțiva ani, de mic copil de când am fost la casa de copii. Anul acesta voi aniversa 20 de ani de acțiuni caritabile și am mai făcut de câțiva ani o acțiune prin care am oferit pizza oamenilor nevoiași, oamenilor străzii.
Acum, din nou, am mers la bătrânii de la Casa Theodora cu o înghețată din suflet, pentru că a venit caldura și e…
Citește mai mult pe Cluj24.ro
ACTUALITATE
FOTO: Accident în municipiul Botoșani! Intervenție contracronometru pentru a scoate o femeie de sub mașina care a lovit-o
Citește mai mult pe Botosani24.ro
Citește mai mult pe Botosani24.ro
Citește mai mult pe Botosani24.ro


