ACTUALITATE
FOTO. Un soldat din Cluj-Napoca al Diviziei 4 Infanterie ”Gemina”, campion național de CULTURISM

Soldatul Vlad Farcaș din cadrul Regimentului 317 ISR ,,Vlădeasa” din Cluj-Napoca a reușit performanța de a obține titlul de campion național la categoriile culturism-seniori și First Timers OPEN în cadrul Campionatului Național de Culturism și Fitness de la Sibiu.
”Determinarea, disciplina și perseverența au contribuit la realizarea obiectivelor pe care și le-a propus.
Atât motivația care îl caracterizează, cât și titlurile obținute îl responsabilizează din punct de vedere a evoluției în acest domeniu.
Suntem mândri de colegul nostru și îi urăm mult succes în continuare!”, arată…
Citește mai mult pe Cluj24.ro
ACTUALITATE
Incident revoltător în curtea Catedralei „Sfinții Apostoli Petru și Pavel”: Bărbat amendat pentru scandal și gesturi obscene

Citește mai mult pe Botosani24.ro
ACTUALITATE
Pagube importante în urma incendiului de la depozitul de cereale din Dorohoi. 450 de tone de cereale, salvate de pompieri

Citește mai mult pe Botosani24.ro