ACTUALITATE
„U” Cluj-FC Argeș, 1-1. Șepcile roșii RĂMÂN în apropierea zonei retrogradabile
![59cd09bd9cef4 ucluj hero img e1586074744250.jpg](https://romania24.ro/wp-content/uploads/2022/08/59cd09bd9cef4_ucluj-hero-img-e1586074744250.jpg)
Luni după-amiază, „U” Cluj a jucat împotriva celor de la FC Argeș, în cadrul etapei cu numărul 18 a Superligii. După victoria de la mijlocul săptămânii din Cupa României, 4-0 contra celor de la CSM Alexandria, echipa lui Neagoe a obținut doar o remiză de această dată. Pentru gazde a marcat Martin Remacle (min.61), iar pentru oaspeți a înscris Garita (min.18).
Echipele de start:
„U” CLUJ: Gorcea-Vlădoiu, Ispas, Pițian, Briceag-Filip, Simion, Bic-Chipicu, Thiam, Fulop
REZERVE: Iliev-Romeo, Ilie, Purece, Remacle, Hofman, Horșia, Bălan
Citește mai mult pe Cluj24.ro