ACTUALITATE
Dan Petrescu atacă pe toată lumea înainte de începerea play-off-ului: ”Nu mai suportă nimeni să fim pe primul loc!”
Dan Petrescu, antrenorul campioanei României CFR Cluj, a avut o reacție dură înainte de meciul direct cu Sepsi OSK de luni seara din runda curentă a Superligii.
Fostul fundaș dreapta de la Chelsea a ieșit la atac la conferința de presă oficială de dinaintea jocului din Covasna. El se așteaptă la un meci teribil de greu la Sepsi, o echipă care se luptă pentru ultimul loc de play-off: „Normal va fi un meci de care pe care dacă ei au nevoie neapărat de victorie să joace în play-off vă dați seama că e un meci foarte important și noi avem nevoie de victorie pentru a…
Citește mai mult pe Spotmedia.ro